Kaina:
420 000 EUR
Rajonas:
Utenos
Tipas:
Patalpos
Vietovė:
Kaimai
+370 673 51558

Noriu gauti informaciją apie objekto Kainos pasikeitimus

PARDUODAMAS PELNINGAS TURIZMO VERSLAS! Šalia Utenos miesto ribos, Šaltupio kaime, arti pagrindinio kelio parduodama veikianti ir nuolat užsakymų turinti turizmo sodyba. Sodybai priklauso 30 arų namų valdos sklypas, didelis 364 kv.m gyvenamasis namas, pirtis ant tvenkinio kranto ir įvairūs lauko pramogų įrenginiai. Gyvenamajame name yra erdvi pokylių salė, virtuvės kambarys, svetainė, keletas miegamųjų kambarių, ūkinė patalpa pastato šildymui ir aptarnavimui. Šalia miegamųjų įrengti visi reikalingi svečiams patogumai: dušų ir tualetų kambariai. Yra visa reikalinga buitinė įranga: virtuvės reikmenys, skalbyklės, rūbų lyginimo sistema.
Namo kieme yra įrengta vaikų žaidimų aikštelė. Pastatyta jauki lauko terasa, kurioje galima pietauti, pramogauti ir mėgautis puikia namų aplinka ir gamtos grožiu. Ūkio reikmėms ar automobiliui pastatytas garažas su pakeliamais vartais.
Graži rąstinė pirtis pastatyta ant tvenkinio kranto. Joje įrengta sauna, priepirtis, pora poilsio ir šventinių patalpų. Svečių patogumui pastatytas baras. Aplinka šviesi, maloni ir kviečianti džiaugtis gyvenimu.
Šioje sodyboje vienu metu galima rengti keletą švenčių. Suformuotos pastatų erdvės garantuoja privatumo pojūtį.
Šis verslas parduodamas ne tik tiems žmonėms, kurie nori toliau tęsti turizmo sodybos veiklą, bet ir tiems, kurie turi įvairių kitokių idėjų ar projektų. Sodyba lengvai gali būti pritaikyta įvairiausiems sumanymams.
 

Jus taip pat gali sudominti: