Kaina:
42 900 EUR
Rajonas:
Utenos
Tipas:
Namai
Vietovė:
Gyvenvietės
+370 673 51558

Noriu gauti informaciją apie objekto Kainos pasikeitimus

Šalia Tauragnų ežero, pušynų apsuptyje, Tauragnų miestelyje  parduodamas gyvenamasis namas. Namas vienaukštis, mūrinis, pastatytas 1968 m. Namui priklauso ūkio pastatas, šiltnamis, šulinys, sodas ir 0,25 ha namų valdos sklypas.
Bendras namo plotas 96 kv.m. Name yra 3 kambariai, virtuvė, koridorius ir veranda. Yra galimybė tvarkingai įsirengti kambarius mansardiniame namo aukšte. Į namą įvestas centrinis miestelio vandentiekis. Įrengta vietinė nuotekų šalinimo sistema. Apkūrenimas – vietinis, centrinis, kietu kuru. Namo kiemas tvarkingas, gražiai apsuptas žalumos. Jame gausu jaukių kampelių, kur galima įsirengti namų arbatinę, ar jaukią pavėsinę.
Tauragnų miestelyje yra viskas ko reikia normaliam gyvenimui ar poilsiavimui. Miestelio centre yra parduotuvė, turgus, autobusų stotelė, bažnyčia ir t.t. Atstumas iki smėlėto Tauragnų ežero pliažo apie 300 m. Atstumas iki miško apie 1 km. Atstumas iki artimiausio Utenos miesto – 12 km.  Patogus asfaltuotas privažiavimas. Šis namas tinka gyvenimui sveikoje aplinkoje, poilsiui ypatingai gražioje gamtoje, investicijai, smulkaus verslo ar amatų centro kūrimui.
 

Jus taip pat gali sudominti: