Kaina:
28 000 EUR
Rajonas:
Anykščių
Tipas:
Sodybos
Vietovė:
Kaimai
+370 673 51558

Noriu gauti informaciją apie objekto Kainos pasikeitimus

Pušynų ir ežerų apsuptyje, Daujočių k., Svėdasų sen., Anykščių r. parduodama tvarkinga rąstinė sodyba. Sodyba yra lyg vienkiemis, nes yra kaimelio nuošalyje. Sodybai priklauso rąstinis gyvenamasis namas, ūkio pastatai, kluonas, pirtis, rūsys, šulinys, pavėsinė, sodas ir 26 arų namų valdos sklypas.
Name yra du erdvūs kambariai, didelė virtuvė, koridorius ir veranda. Namas viduje tvarkingas. Pakeisti namo langai. Įvestas vandentiekis. Apkūrenimas stačiamalkiais pečiais. Namas parduodamas su daliniais baldais. Labai šilta ir jauki namo veranda, kurioje galima mėgautis bendravimu šiltais vasaros vakarais. O dieną namų šeimininkus ir šnekorius mielai priglaus po kiemo ąžuolu stovinti jauki pavėsinė.
Namo kiemas yra lygus, lengvai prižiūrimas, apželdintas gražiais daugiamečiais augalais ir vaismedžiais. Tvarkingi ir tvirti ūkio pastatai. Yra betoninis rūsys, kuriame labai gerai išsilaiko užaugintos daržovės, vaisiai ir kitos rūšies natūralus maistas. Ši sodyba turi visą pastatų kompleksą, kuris gali būti sodyboje. Sodyba labai tinka gyvenimui, poilsiui, ūkininkavimui, kaip saugus antrasis būstas, įvairiausių pomėgių plėtojimui, amatininkystei ir t.t.
Už poros kilometrų nuo sodybos yra Svėdasų miestelis, kuriame rasite reikalingas parduotuves, bažnyčią, progimnaziją, autobusų stotelę ir degalinę. Vietovę supa Kartakalnio, Kraštų, Juodakalnio ir Drobičiūnų miškai, už kelių kilometrų tekšo Svėdasų, Alaušo, Narbūčių ir Uosintėlio ežerai.
 

Jus taip pat gali sudominti: