Kaina:
75 000 EUR
Rajonas:
Utenos
Tipas:
Sodybos
Vietovė:
Kaimai
+370 673 51558

Noriu gauti informaciją apie objekto Kainos pasikeitimus

Parduodama jauki sodyba – vienkiemis šalia Sudeikių mstl., Skrebulės vs. Utenos r. Sodybos teritorija yra jaukiame gamtos kampelyje, apsupta šimtamečių medžių.

Namas medinis, erdvus dviejų aukštų. Bendras plotas 146,22 kv. m. Statybos metai – 1940 m. Prieš keletą metų buvo atlikta namo rekonstrukcija: pakeistas stogas, langai, sutvarkytos vidaus patalpos. Šildymas centrinis, kietu kuru. Šalia namo jauki terasa, kurioje maloniai sutiksite rytus su kava ar leisite ramius vakarus laukiant saulėlydžio. Vandentiekis iš gręžinio. Kanalizacija vietinė, biologiniai valymo įrengimai “August”. Privažiavimas geras visais metų laikais.

Sodybai priklauso erdvus 0.6400 ha namų valdos sklypas ir 1,92 ha žemės ūkio paskirties sklypas, kuriame galima užsiimti įvairia sodininkyste ar kita moliame širdžiai veikla.  Netoliese yra miškas. Netoliesi Sudeikių miestelis, kuriame yra vienas gražiausių ežerų visoje Aukštaitijoje – Alaušas. Miestelyje taip pat yra keletas parduotuvių, paštas, mokykla, vaikų darželis, seniūnija, biblioteka, bažnyčia. Atstumas iki Sudeikių mstl. – 2.81 km, iki Utenos miesto – apie 14 km. Domina keitimas į butą Utenos, Vilniaus, Kauno mieste. Tai patogi ir rami vieta gyventi, mėgstantiems gamtą ir privatumą. 

Jus taip pat gali sudominti: