Kaina:
48 000 EUR
Rajonas:
Ignalinos
Tipas:
2 kambarių butai
Vietovė:
Miestai
+370 673 51558

Noriu gauti informaciją apie objekto Kainos pasikeitimus

Ignalinos miesto centre, Ateities g. parduodamas tvarkingas ir jaukus 2 kambarių butas. Butas yra mūriniame, renovuotame name, ketvirtajame namo aukšte. Namo renovacijos mokestis yra sumokėtas.
Bendras buto plotas 52,90 kv.m. Bute yra didelė virtuvė, svetainė, miegamasis kambarys, vonios ir tualeto kambarys, balkonas ir tamsusis kambarys. Spindulinis buto išplanavimas. Plastikiniai buto langai. Pro langus atsiveria graži, žalumos apsupta Ignalinos miesto panorama. Plačios ir patogios laiptinės - bus patogu įsikraustyti į butą. Butui priklauso 5,98 kv.m rūsys.
Namas, kuriame yra butas, labai patogioje vietoje: visiškai arti prekybos centrai, kavinės, Paplovinio ir Palaukinio ežerai, pušynai su itin jaukiais ir žavingais pasivaikščiojimo takais, gimnazija ir t.t.
Ignalinos miestas yra įspūdingai gražus dėl aplinkui šį miestą esančios gamtos. Miestą supa 7 dideli ežerai, apsupti pušynais.  Patrauklumą didina Ignalinos baseinas, žiemos sporto centras, netoliese esančiame Aukštaitijos nacionaliniame parke įrengtos pėsčiųjų ir dviratininkų trasos.
Šis butas patrauklus poilsiui, gyvenimui, nuomos verslui ir investavimui. Tai puikus pasirinkimas mėgstantiems tikrumą, gamtą, ramybę ir grožį.
 

Jus taip pat gali sudominti: