Kaina:
44 000 EUR
Rajonas:
Ukmergės
Tipas:
3 kambarių butai
Vietovė:
Gyvenvietės
+370 673 51558

Noriu gauti informaciją apie objekto Kainos pasikeitimus

PARDUODAMAS 3 KAMBARIŲ BUTAS VEPRIŲ MIESTELYJE, UKMERGĖS RAJONE.
Namas stovi ant piliakalnio, nuo kurio atsiveria vaizdas į Veprių ežerą. Nuostabi gamta ir ramus miestelis, tai yra puiki vieta leisti ne tik vasaras, bet čia gali būti ir vieta įsikurti Jūsų nuolatiniam gyvenimui.
Butas yra trečiame, mūrinio namo aukšte. Namas 1976 m statybos. Paskirtis - gyvenamoji (butų). Bendras plotas 77,63 kv. m. Kambariai tvarkingi, jaukūs. Svetainė net 26,40 kv. m ploto, du miegamieji kambariai ( 13,77 kv. m ir 9,64 kv. m). Patogi erdvi virtuvė - 11,19 kv. m. Atskiri vonios (3,67 kv. m) ir tualeto (1,15 kv. m) kambariai. Butas šviesus ir šiltas. Sudėti plastikiniai langai. Šarvo durys. Namo šildymas autonominis (bendra namo katilinė), centrinis kietu kuru. Miesto kanalizacija ir vandentiekis. Yra didelis balkonas su vaizdu į ežerą ir parką. Butui priklauso du rūsiai, kurių bendras plotas 13,28 kv. m. Butui priskirta ūkinio pastato dalis. Prie namo yra žemės, kurioje galėsite užsiauginti daržovių. Namo aplinka prižiūrima, gyvena draugiški kaimynai. Namo gyventojai turi įsikūrę laisvalaikio erdvę, kurioje yra pavėsinė, lauko židinys, vaikų žaidimų aikštelė.
Tvarkingas, ramus miestelis, kuriame yra viskas ko reikia patogiam ir ramiam gyvenimui. Netoli namo parduotuvė, bažnyčia, parkas, autobusų stotelė, ežeras. Patogus susisiekimas su kitais miestais. Atstumas nuo Veprių iki Jonavos 23 km, iki Ukmergės 17 km, iki Vilniaus 72 km. Turizmo atžvilgiu Vepriai yra viena perspektyviausių Ukmergės rajono vietovių, kurioje gausu istorijos, kultūros, gamtos paminklų.
 

Jus taip pat gali sudominti: