Kaina:
135 000 EUR
Rajonas:
Molėtų
Tipas:
Namai
Vietovė:
Priemiesčiai
+370 673 51558

Noriu gauti informaciją apie objekto Kainos pasikeitimus

Molėtų rajone, Juodiškių kaime parduodamas namas su 6,44 a žemės sklypu. Juodiškių kaimas įsikūręs prie Siesarties ežero, vos 3 km nuo Molėtų miesto. 
Parduodamas turtas: medžio su karkasu gyvenamasis namas (135,67 kv. m), garažas, pavėsinė (su židiniu), šiltnamis ir 6,44 a sodų paskirties sklypas. Name yra 5 kambariai. Pirmame aukšte yra didelė, erdvi svetainė/virtuvė, poilsio kambarys ir vonios kambarys. Antrame aukšte yra trys  kambariai, drabužinės kambarys ir tualeto/dušo patalpa. Taip pat, antrame aukšte yra didelis balkonas. Po namu yra vėsus rūsys. Rūsyje yra įrengta pirtis. Name įrengtas vietinis vandentiekis iš šulinio. Yra vietinė kanalizacija. Namas šildomas dviem būdais: oras-oras šildymo sistema ir židiniais. Namas pritaikytas norintiems gyventi žiema/vasarą.
Atstumai: nuo Molėtų miesto centro apie 3 km, nuo Utenos miesto centro apie 31 km, nuo Vilniaus miesto centro apie 68 km. Ši sodyba tiks poilsiui ir nuolatiniam gyvenimui! Tai be jokios abejonės -vienas įspūdingiausių, išskirtinio projekto ir vienas iš labiausiai prižiūrėtų namų vietinėse apylinkėse!
 

Jus taip pat gali sudominti: