Kaina:
64 800 EUR
Rajonas:
Utenos
Tipas:
Patalpos
Vietovė:
Miestai
+370 673 51558

Noriu gauti informaciją apie objekto Kainos pasikeitimus

Vienoje iš perspektyviausių Utenos miesto vietų, K. Ladygos g., Utenos mieste parduodamas 0,16 ha žemės sklypas su pastatu. Sklypo paskirtis – vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijos. Pastato paskirtis – mokslo.
Sklypas labai patogios stačiakampio formos – tad patogus statyboms. Sklypo paviršius lygus, patogus eksploatacijai. Sklype yra mūrinis 388 kv.m. pastatas, kurį galima racionaliai išnaudoti planuojant naujas statybas ar atstatant tą patį pastatą. Visai šalia sklypo praeina elektros, miesto vandentiekio ir kanalizacijos tinklai. Atlikti kadastriniai sklypo matavimai. Yra galimybė padalinti sklypą ir pirkti pusę. Arti prekybos centrai, Saulės gimnazija, Krašuonos progimnazija, vaikų darželis, Utenos miesto savivaldybė, Krašuonos ir Vyžuonos parkai, Utenos miesto aplinkkelis ir t.t. Šiame sklype galima statyti daugiabučius namus.
Šis sklypas ypatingai patrauklus investuotojams, verslo plėtotojams, įvairiausio pobūdžio projektams, gyvenamųjų namų ar daugiabučių statytojams.

Jus taip pat gali sudominti: