Kaina:
38 200 EUR
Rajonas:
Utenos
Tipas:
Patalpos
Vietovė:
Gyvenvietės
+370 673 51558

Noriu gauti informaciją apie objekto Kainos pasikeitimus

Jaukiame Radeikių kaimelyje, gamtos apsuptyje, šalia greitkelio Daugpilis – Kaunas parduodamas pastatas – parduotuvė – baras. Paskirtis – prekybinė. Pastatui priklauso 13,04 aro žemės sklypas. Sklypas susideda iš dviejų dalių ( 0,13 ha – žemės ūkio paskirties sklypas, o 0,04 ha – kitos paskirties sklypas). Žemės ūkio paskirties sklype yra įrengta automobilių stovėjimo vieta. Dar yra daug laisvo ploto, kur galima įrengti papildomus, verslą plėstis skatinančius įrenginius.
Pastatas pastatytas 1940 m. Pastatas tvirtas ir gerai išlaikytas. Labai gražų ir patrauklų įspūdį sukuria senovinės akmeninės pastato sienos. Bendras pastato plotas apie 70 kv.m. Pirmajame pastato aukšte yra įrengta parduotuvės – baro patalpa ir jauki virtuvėlė. Prieš įeinant į pirmąjį aukšta yra lauko holas, kuris lengvai prisitaikytų kaip lauko kavinė. Antrajame pastato aukšte yra didelis erdvus kambarys ir jaukus prieškambaris. Juose galima apnakvydinti svečius arba rengti šventinius pobūvius.
Į pastatą atvestas vandentiekis iš centralizuotų gyvenvietės sistemų. Įrengta vietinė nuotekų šalinimo sistema. Labai patogus susisiekimas su artimiausiais miestais ir didmiesčiais – visai šalia yra autobusų stotelė. Greta veikianti kaimo parduotuvė. Didelis pravažiuojančių automobilių srautas garantuos lankytojų skaičių.
Tai puikus pastatas norintiems vystyti prekybos, maitinimo verslą, norintiems investuoti  ar paversti patalpas į jaukų gyvenamąjį namą gražiame kaimelyje.
 

Jus taip pat gali sudominti: