Kaina:
189 899 EUR
Rajonas:
Zarasų
Tipas:
Sodybos
Vietovė:
Kaimai
+370 673 51558

Noriu gauti informaciją apie objekto Kainos pasikeitimus

Parduodama tvirta sodyba su 45 ha žemės sklypų masyvu, šalia Šventosios upės, Davainių k., Dusetų sen., Zarasų r. Sodybai priklauso tvirtas namas, ūkio pastatai, sodas ir 45,26 ha žemės sklypas. Bendras namo plotas 137 kv.m. Namas rąstinis, apmūrytas, naujai pakeista stogo danga, sudėti plastikiniai langai. Name yra 4 kambariai, virtuvė, veranda, koridorius ir sandėliukas. Atvestas vietinis vandentiekis ir vietinė kanalizacija. Yra dušo kabina. Įrengtas vietinis centrinis šildymas. Taip pat yra stačiamalkiai pečiai. 
Žemės sklypų masyvas išsidėstęs aplinkui sodybą. 1,55 ha yra posodybinis sklypas. Kiti sklypai yra išsidėstę aplinkui sodybą, gražiai prižiūrėti ir gali būti deklaruojami. Yra 5,19 ha miškų ūkio paskirties sklypas. Šiuo metu jame yra brandaus miško. Šis sklypas apie 250 m ribojasi su viena iš didžiausių ir gražiausių Aukštaitijos upių -  Šventąją. Patogus privažiavimas iki pat sodybos. 
Vietovę supa Davainių, Likančių miškai. Visiškai arti telkšo Paščio ežeras, apylinkes apjuosia Šventosios upė. Labai gražūs erdviniai kalvų ir miškelių peizažai. Atstumas iki artimiausio Dusetų miestelio apie 7 km. Tai itin ramus ir saugumą garantuojantis kraštas. Ši sodyba labai tinka gyvenimui, ūkininkavimui, investicijoms ir saugiam pinigų išlaikymui vertingame turte. 

Jus taip pat gali sudominti: