Kaina:
36 000 EUR
Rajonas:
Zarasų
Tipas:
Sodybos
Vietovė:
Vienkiemiai
+370 673 51558

Noriu gauti informaciją apie objekto Kainos pasikeitimus

Unikalios gamtos apsuptyje, ant aukštos kalvos, apsuptos medžių, šalia Dusetų miestelio, Zarasų r. parduodamas puikus vienkiemis. Sodybai priklauso rąstinis, 2-jų galų namas, ūkio pastatai, tvenkinys, sodas ir 6 ha žemės sklypas. Dalis sklypo yra apsodinta mišku. 
Bendras namo plotas 105 kv.m. Jame yra 4 kambariai, 2 virtuvės, tamsus kambarys ir koridoriai. Namas suplanuotas taip, kad jame gali gyventi ne viena šeima. Namas šildomas stačiamalkiais pečiais.
Sodybos kiemas yra itin erdvus. Vienkiemis išsidėstęs ant aukštos kalvos plokštumos, tad būnant kieme susikuria kalnų sodybos pojūtis. Erdviniai kiemo peizažai vylioja akį džiugindami kalvomis, apaugusiomis pušynais ir beržynais. Kieme jaukiai šalia namų prisišliejęs sodas. Yra daug naudingų, gražių daugiamečių augalų.
Visai netoli nuo sodybos, už jaukaus eglynėlio iškastas, smėlingas, tolygiai gilėjantis tvenkinys. Vietovė apsupta miškų, už kilometro tyvuliuoja gražuolis Sartų ežeras. Atstumas iki Dusetų miestelio apie pusę kilometro. Miestelyje yra gimnazija, parduotuvės, medicinos punktas, autobusų stotis, meno galerija ir kt. reikalingos ir naudingos įstaigos. Šis vienkiemis – puikus pasirinkimas poilsiautojams, norintiems atsipalaiduoti ir pajusti laisvę, ūkininkams, norintiems nedidelio ūkio, žmonėms, norintiems įsikurti nuolatiniam gyvenimui, ar, tiesiog, norintiems vykdyti kūrybinę veiklą. 
 

Jus taip pat gali sudominti: