Kaina:
75 000 EUR
Rajonas:
Molėtų
Tipas:
Sodybos
Vietovė:
Šalia ežero ar upės
+370 673 51558

Noriu gauti informaciją apie objekto Kainos pasikeitimus

Molėtų rajone parduodamas unikalus žemės sklypas Pravalo ežero pusiasalyje su namuku poilsiui. Žemės sklypas yra Girinių kaime, Joniškio seniūnijoje apie  62,3 km nuo Vilniaus miesto centro.
Parduodamas turtas: 0,8135 ha vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijos žemės sklypas, 0,1560 ha vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijos žemės sklypas, 1,3189 ha žemės ūkio paskirties sklypas, 0,3188 ha žemės ūkio paskirties sklypas ir poilsio namelis. Namelis rąstinis. Bendras namo plotas 40 kv. m., yra įrengti du miegamieji kambariai ir virtuvė. Yra elektra, vietinis vandentiekis ir vietinė kanalizacija. Šalia namelio teritoriją puošia jaukus beržų parkas. Pusiasalio gale esančios smėlėtos pakrantės puikiai tiks maudynėms. Žvejams patiks ši vieta dėl žuvų gausos. Žemės sklypas praktiškai vienkiemyje, arti nėra gyvenamųjų namų. Galimos didesnių namų statybos. Sklypuose atlikti kadastriniai matavimai.
Atstumai: nuo Molėtų miesto centro apie 35,3 km ir nuo Pabradės miesto centro apie 15,3 km. Tai puikus pirkinys ieškantiems vietos poilsiui unikalioje gamtoje ir gera investicija norintiems plėtoti turizmo verslą!

Jus taip pat gali sudominti: