Kaina:
79 000 EUR
Rajonas:
Molėtų
Tipas:
Sodybos
Vietovė:
Kaimai
+370 673 51558

Noriu gauti informaciją apie objekto Kainos pasikeitimus

Nuo Vilniaus tik 60 km, šalia Galuonų ežero, Miežonių kaime parduodama sodyba. Sodybai priklauso: gyvenamasis namas, ūkiniai pastatai ir 30 a žemės sklypas.
Parduodamas gyvenamasis namas mūrinis, vieno aukšto su mansarda. Statybos metai – 1990. Bendras plotas – 150,82 km. m. Pirmame namo aukšte yra erdvi svetainė (33,15 kv. m), virtuvė (11,14 kv. m), pora patalpų (6,78 kv. m ir 4,44 kv. m), dušo/tualeto atskiri kambariai, tambūras. Mansardoje yra du įrengti kambariai (22,56 kv. m ir 15,74 km. m). Namas pilnai įrengtas, šiltas. Langai plastikiniai. Šildymas centrinis kietu kuru. Gyvenvietės vandentiekis. Nuotekos - valymo įrenginiai.
Sklypas didelis ir prižiūrėtas. Kiemo ribos apsodintas medžiais, kurie sukuria papildomo privatumo. Sklypas suformuotas atliekant kadastrinius matavimus. Paskirtis – vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijos. Našumo balas – 42. Sklype yra garažas, ūkiniai pastatai, kuriuose galima sandėliuoti malkas, sodininkystės reikmenis bei kitus buityje naudojamus daiktus. Iki namo yra asfaltuotas ir žiemą valomas kelias, todėl susisiekimas geras ištisus metus. Sodyba įsikūrusi gyvenvietės pakraštyje, netoli ežero Galuonai. Galuonų ežeras yra beveik 600 ha ploto, tai vienas vaizdingiausių ir žuvingiausių Molėtų krašto ežerų. Šiame ežere galima plaukioti vandens motoriniu transportu iki 300 AG. Yra viešas pliažas, valčių slipas. Atstumas iki Vilniaus 57 km, iki Molėtų maximos apie 11 km, iki Utenos – 45 km. Miežonių gyvenvietėje veikia parduotuvė. Važiuoja maršrutinis autobusas. Yra galimybė papildomai įsigyti besiribojantį 24,73 a sklypą. 
SODYBA - pritaikyta nuolatiniam gyvenimui, bet galima puikiai joje atostogauti ar pradėti vystyti kaimo turizmo verslą!

Jus taip pat gali sudominti: